AUTOŠKOLY - ZNOVA ČERVENÁ :(((

     Stále však platí:

  • Zahájenie nového kurzu skupiny "B" - 10.03.2021 po telefonickom dohovore.              Zodpovedný vedúci: Šeliga Václav - 0903 646 676 

     MDV SR od 24.02.2021 pozastavuje Covid automat pre autoškoly. Stane sa tak  na základe odporúčania rezortného hygienika.                                    Kurzy budú môcť po novom opäť pokračovať iba dištančne.  Viac na: https://www.mindop.sk/media-5144/tlacove-spravy-2726/mdv-na-odporucanie-hygienikov-pozastavujeme-prakticku-vyucbu-v-autoskolach

Naša autoškola zabezpečuje kurzy na získanie vodičského oprávnenia skupiny B, C, T , (skupina C aj s možnosoťu financovania ÚPSVaR) a vybudovala si povesť serióznej spoločnosti s veľmi ústretovým prístupom k uchádzačom o vodičské oprávnenie. Pri výcviku sa Vám budú venovať priateľskí inštruktori a ich prístup bude vždy ľudský a individuálny. Naša autoškola sa stále sa prispôsobuje požiadavkám moderného výcviku.

Veríme, že aj Vy oceníte úroveň výučby a výcviku. Naším cieľom je, aby ste u nás boli spokojní a získali ste vytúžený vodičský preukaz. 

Stiahnite si žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia:  žiadosť_nová.pdf (240298) 

Žiadosť si vytlačte obojstranne na jednom liste formátu A4. Žiadosť je potrebné dať potvrdiť k praktickému lekárovi ešte pred začatím kurzu.