Autoškola - ŠELIGA PETER zabezpečuje kurzy na získanie vodičského oprávnenia skupiny B,C,T, (skupina C aj s možnosťou financovania ÚPSVaR) a vybudovala si povesť serióznej spoločnosti s veľmi ústretovým prístupom k uchádzačom o vodičské oprávnenie. Pri výcviku sa Vám budú venovať priateľskí inštruktori (Peťo, Miška, Juraj, Ferko, Janko) a ich prístup bude vždy ľudský a individuálny. Naša autoškola sa stále sa prispôsobuje požiadavkám moderného výcviku. Výučba pozostáva z teoretickej prípravy a praktického výcviku. Praktický výcvik vykonávame od ranných hodín až po hodiny večerné, vrátane sobôt.

Naša autoškola sa snaží neustále skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je čoraz väčší počet našich spokojných zákazníkov. Vlastniť vodičský preukaz je v dnešnej dobe štandard. 

Veríme, že aj Vy oceníte úroveň výučby a výcviku. Naším cieľom je, aby ste u nás boli spokojní a získali ste vytúžený vodičský preukaz. 

 

Ste majiteľom vodičského oprávnenia, ale dlho ste za volantom nesedeli a cítite sa neisto?  Využite kondičné jazdy!

Kondičné jazdy sú určené všetkým, ktorí dlhšiu dobu neviedli motorové vozidlo, potrebujú sa zdokonaliť vo vedení vozidla, potrebujú získať nové poznatky. Počet hodín a priebeh si určíte sami. Po absolvovaní kondičných jázd nebudete mať problém pohybovať sa v cestnej premávke.

 

Možnosti splátok

Ponúkame Vám možnosť splátok, čo určite veľmi ocenia študenti. Plne si uvedomujeme, že ceny autoškôl môžu byť pre bežných študentov problémom a radi by sme im vyšli v ústrety. Výšku splátok je možné po dohode prispôsobiť individuálnym potrebám.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať: 

Kontaktujte nás